WCSS

Wojskowe Centrum Szkolenia Sportowego

Wojskowy Klub Sportowy „Flota” Gdynia od 2011 roku realizuje zadania z ramienia Wojskowej Federacji Sportu w ramach szkolenia utalentowanej młodzieży. Obecnie prowadzone szkolenie obejmuje sporty:

  • Lekka Atletyka
  • Judo
  • Strzelectwo Sportowe
  • Tenis ziemny
  • Bobseje
  • Żeglarstwo

Harmonogram realizowanych działań

Kadra szkoleniowa :

LPNazwisko i imięsportUprawnieniaNr licencji
1SOBIERAJ Arkadiuszbobsleje instruktor2968/MS/2009
2POŹDZIK Adam                                 judoI0250
3ROLBIECKI Zbigniew                 lekkoatletyka I0101/2020
4SĘKOWSKA Anna                       lekkoatletyka I0102/2020
5STĘPIEŃ Andrzej                       lekkoatletyka II0223/2020
6SAPIEJKA Maciej                         żeglarstwoInstruktor193/S/2016
7WALTER Tadeusz                         żeglarstwoInstruktor98
8SILUK Robert                              żeglarstwoInstruktor07
9LISICKI TomaszjudoInstruktor0185
10KOTLIK IreneueszjudoII0330
11DOBOSZ AdamstrzelectwoinstruktorLT 03160928
Wykaz kadry szkoleniowej i zawodników

Szkolenie sfinansowane jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach programu dofinansowania ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w zakresie szkolenia i współzawodnictwa sportowego młodzieży realizowanego w Wojskowych Centrach Szkolenia Sportowego w roku 2019.

Wykaz zawodników – kandydatow do programu WCSS Gdynia z klubu Flota:

LPNazwisko i imieNr licencjiDyscyplinaKlasa sportowa
1STANO Jakub99 bobslejeMM
2SMOLAREK Sylwia252bobslejeM
3JASIŃSKI Szymon10003583judoM
4BIEDRZYCKI Jakub10005441judoM
5DUDEK Michał10005223judoM
6BUTLEWSKA10004752judoM
7FAŁTYNOWICZ Barbara10004753judoI
8ANTOSZEWSKI KacperZ/1030/15lekkoatletykaII
9KACZMAREK MateuszZ/0819/12lekkoatletykaII
10KOŁAKOWSKA AgataZ/1776/13lekkoatletykaII
11KUROWSKI TomaszZ/1155/15lekkoatletykaII
12LIZAKOWSKA WeronikaZ/0084/14lekkoatletykaI
13ŁOŚ LucynaZ/5288/15lekkoatletykaI
14NIEWIADOMSKI MichałZ/0147/18lekkoatletykaI
15SARR-MALINOWSKI DanielZ/3865/16lekkoatletykaI
16TANAŚ PatrykZ/0187/15lekkoatletykaII
17GŁASZCZ Marcelina45964/05/2016strzelectwoII
18WORONOWICZ Marta37604/01/2019strzelectwoII
19KARNOWSKI MarcelKAM1406061tenis ziemnyI
20PIECZONKA FilipPIE1402651tenis ziemnyI
21STROMSKI Krzysztof9662żeglarstwoI
22BRZÓSKA Kinga6638żeglarstwoII
23KALAFARSKI Sebastian3075żeglarstwoI
24MAZUREK Kacper6228żeglarstwoII
25MICHNIEWICZ Borys6969żeglarstwoII
26ŁAWICKI Jakub7594żeglarstwoII
27RODZIEWICZ Jakub5215żeglarstwoI
28KLIMASZEWSKI Wojciech5859żeglarstwoI
Skip to content